سوالات متداول

۱-بازار روز ایرانیان چیست؟
بازار روز ایرانیان یک پلتفزم اینترنتی است که سازوکار خود را از بنکدار ها الهام گرفته و آن را با ابزارها و امکانات پیشرفته بروز تر کرده است. در بازار روز ایرانیان جمعی از فروشنگان عمده محصولات و خدمات روستا که همگی به کمک همدیگر به رونق هر چه بیشتر کسب‌وکارهای روستایی ایرانیان کمک کنند. اما اینکه در عمل و به صورت کاربردی چه اتفاقی می‌افتد را در ادامه بخوانید. روی آدرس زیر کلیک کنید

۲-پیگیری سفارش در بازار روز ایرانیان به چه صورت است؟
شما در پنل کاربری خود لیست تمام سفارشات و کد ها پیگیری آن ها را به صورت لیست شده دارین.با تماس با پشتیبانی می توانید پیگیری را از تیم بازار روز ایرانیان هم انجام دهید.

۳-هزینه ثبت نام در سایت بازار روز ایرانیان چقدر است؟
تیم بازار روز ایرانیان بابت ثبت نام هیچ هزینه ای گرفته نمی شود.

۴-درآمد سایت بازار روز ایرانیان از چیست؟
ما بابت ارایه خدمات و کسر کارمزد درآمد کسب می کنیم.

۵-آیا امکان خرید خرد هم وجود دارد؟
غیر از دسته بندی باغ و صنایع دستی در بقیه دسته بندی ها امکان قرار دادن محصول برای خرید فروش خرده و کم وجو ندارد.

۶-ارسال سفارش به چه صورت است؟
با توجه به انتخاب خریدار و با هزینه او امکان ارسال به صورت باربری ُ ارسال ماشین شخصی خریدار یا پست وجود دارد.

۷-هزینه ارسال با سایت بازار روز ایرانیان است؟
در قیمت گذاری توجه کنید که هزینه حمل کاملا به عهده خریدار است و فروشنده تنها هزینه محصول را می گیرد.

۸-شرایط تسویه چگونه است؟
تا ۷ روز بعد از ارسال مشتری فرصت داره با ارایه گزارشات دلایل نارضایتی خود را به صاحب بار و پشتیبان بازار روز ایرانیان اطلاع دهد . در غیر این صورت در هر زمانی که دریافت شد را اعلام کرد خریدار تا ۷۲ ساعت ( بنا بر مدل سیستم بانکداری ) به حساب شبا معرفی شده در زمان احراز هویت واریز می شود.

۹-خدمات بازار روز ایرانیان برای تولید کنندگان و فروشندگان چیست؟
اگر کشاورز، باغدار و تولید کننده محصولات کشاورزی هستید می توانید به عنوان فروشنده در بازار روز ایرانیان فعالیت کنید. پس از ثبت آگهی خود و اریه شماره موبایل، به جدید ترین مشتری های بازار عمده ایرانیان می توانید پاسخ دهید. از طریق بازار روز ایرانیان با خریداران در سراسر کشور آشنا شده و محصولات خود را راحت تر و با قیمت مناسب تر به فروش برسانید.

۱۰- خدمات بازار روز ایرانیان برای توزیع کنندگان ُ بنکداران و خریداران چیست؟
اگر توزیع کننده ُ صادر کننده، خریدار عمده و بنکدار هستید می توانید به بازار روز ایرانیان سر بزنید و با گشت و گذار در بازار و یا دریافت سیگنال قیمت های محصولات مورد نظر خود فعالیت کنید. شما میتوانید از طریق لیست محصولات، کالای مورد نظر خود را جستجو کرده و از راه ارسال پیام همچنین استعلام قیمت با فروشندگان به صورت مستقیم و بدون واسطه ارتباط برقرار کنید.

۱۱-چرا به بازار روز ایرانیان اعتماد کنم؟
برای اطمینا شما در موضوع پرداخت ها با گرفتن ای نماد و درگاه پرداخت معتبر بانک سامان این اطمینان مالی را می دهیم که در هر لحظه پرداخت های شما قابل پیگیری است . بعلاوه با گرفتن اطلاعات کامل از غرفه داران و سیستم تااید آنلان احراز هویت آن ها با نظارت ثبت أحوال اطمینان حقوقی هم برای شما بدست می آوریم که در هر لحظه ای میتوانید پیگیری کنید فروشنده محصول شما در چه وضعیتی قرار دارد.

۱۲-ضمانت برگشت کالا در بازار روز ایرانیان وجود دارد؟
توجه کنبد که بازار روز ایرانیان خود را موظف به پس گرفتن جنس فروخته شده در صورت نارضایتی خریدار می باشد .در هر شرایطی اگر محصول خریداری شده و رسیده به خریدار با مشخصات ظاهری و اعلامی غرفه دار یا همان فروشنده تفاوت زیاد داشت ضمانت ۱۰۰ درصدی در بازگشت کالا است.

۱۳-پس از بازگشت کالا در سایت بازار روز ایرانیان مبلغ خرید چه می شود؟
بنابر نظر شما یا به شبا اعلامی شما در زمان ثبت نام واریز می شود یا در کیف پول شما می ماند برای خرید های بعدی یا فروشنده دوباره به صورت رایگان محصول مد نظر را ارسال و هزینه را ارسال را هم حتی خود پرداخت می کند.

۱۴-ارزش های بازار روز ایرانیان برای فروشندگان محصولات روستایی چیست؟
• به راحتی فضای کاری خود را به دنیای دیجیتال گسترش دهید تا همه با برند و نام شما آشنا شوند. • با خریداران نام آشنا و معتبر معامله کنید. • محصولات خود را به خریداران در سراسر ایران معرفی کنید. • عضوی از تیم خانوادگی بازار روز ایرانیان باشید، با اطلاع از بازار با قیمت و شرایط بهتر محصول خود را به فروش برسانید.

۱۵-ارزش های بازار روز ایرانیان برای خریداران محصولات روستایی چیست؟
• کالای مورد نظر خود را از میان فروشندگان مختلف بیابید و با آنها به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنید. • بهترین قیمت و کیفیت را از فروشندگان مختلف دریافت و مقایسه کنید. • سابقه فروشندگان و اعتبار آنها را ببینید و با حرفه ای ها معامله کنید. • عضوی از یم خانوادگی بازار روز ایرانیان باشید، با اطلاع از آخرین تغییرات بازار، با قیمت و شرایط بهتر محصول خود را تهیه کنید.