قوانین

مجموعه بازار روز ایرانیان شامب یک تیم مدیریتی و اجرایی خانواده ای است.به قول معروف این کسب و کار یک کسب و کار خانوادگی می باشد.
استفاده از این سایت برای کلیه کاربران اعم از تولید کنندگان ُ غرفه داران ُ توزیع کنندگان ُصادرکنندگان و... که طبق قوانین جاری دارای اهمیت حرید و فروش و حضور در فضای مجازی و ارایه خدمات یا محصولات خود به صورت فیزیکی و یا مجازی می باشند ُ مجار و بدون مانع است.
برای درک بهنر ار مقصود و منظور تیم حقوقی بازار روز ایرانیان به تعاریف زیر دقت کنیم:

تولید کننده :
به کاربرانی اطلاق می شود که در محدوده جفرافیای کشور ایران اشتفال به تولید محصول فیزیکی و فروش به صورت فیزیکی و یا مجازی طبق قانون جاری با اخد مجوز قانونی مثتضی را شامل گردد.

غرقه داران:
به کاربرانی اطلاق می شود که با ایجاد غرفه در سایت بازار روز ایرانیان خدمات انجام قوانین جاری با مجوز کافی را ارایه می دهند.

به طور کلی کلیه کاربران مذکور که مقتخر به حضور ایشان در این سایت هستیم و پس از تایید مدارک و احراز هویت و مطالعه قوانین بازار روز ایرانیان اقرار کرده و در این صورت هر گونه ادعایی بر خلاف این بند از ایشان مسموع نمی باشد.
ضمنا بازار روز ایرانیان متعهد می گردد که در صورت به روز رسانی و یا اصلاح نمودن این شرایط موضوع از طریق ایمیل ُ پیامک و یا پنل کاربری برای تایید مجدد قوانین به اطلاع ایشان برسد و تایید مجدد کاربر مبین اقرار به قبولی بدون قید و شرظ این شرایظ می باشد.
بدیهی است در صورت عدم موافقت کاربر با این شرایط حق استفاده و بهره برداری از سایت را نخواهید داشت.

شرایط ورود و استفاده از سایت بازار روز ایرانیان:
۱-شرایط کاربری:

الف=حداثل ۱۸ سال سن و یا در صورت کم سن و سال بودن با مجوز نظارت رسمی والدین یا سرپرست های قانونی
ب=تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و یا اتلع بیگانه دارای مجوز کار قانونی
ج=دارا بودن اهلیت خرید و فروش های رسمی
ه=ورود به سایت اریه شماره موبایل ثیت نام و مطالعه قوانینو اخذ نام کاربری
و=دارا بودن شماره موبایل همراه معتبر به نام کاربر یا دارا مجوز توسط مالک

۲-شاسته است کاربر نام مناسبی برای خود اتخاذ کرده چون این نام تابلو و برند کار محسوب می شود.این نام کاربر باید فارغ از هر گونه کلمات توهین آمیز غیر اخلاقی نژاد پرستانه و... باشد .بدیهی است در غیر این صورت بازار روز ایرانیان محث بر تعلیق و یا انسداد این کاربری با همه ی سوابق آن می باشد.

۳-کاربر مسیول اطلاعات و شرایط حساب کاربری خود است.در صورتی که ان را در اختیار دیگران بگذارد و در صورتی که شریک بگیرد یا در اختیار دیگران بزارد مسیولیت کامل مشکلات و تبعات این امر به بهره بردار یا همان کاربر است.
ضمنا در صورت سرقت و یا مفقود شدن این اطلاعات سریعا این موضوع را پشتیبانی تیم بازار روز ایرانیان اعلام بفرمایید.همواره در حفظ و ارتقا امنیت حساب کاربری خود با تغییرات فصلی رمز عبور خود را از مشکلات پیش آمدی مسون کنین.

۴-اگر کاربر محترم جز اشخاص حثوثی می باشد باید مدارک مثبته ثبتی را ارایه کند و رسما ان را به اطلاع پشتیبانی بازار روز ایرانیان برساند.هر گونه تاخیر و عدم ارایه مستندات لازم به عهده آن کاربری حقیقی می باشد.

۵-کاربر بدین وسیله اقرار می کند که با ایجاد حساب کاربری ُ دریافت سیگنال ُ شرکت در مناقصه مزایده و یا هر گرفتن هر خدماتی استخدام ُ مشارکت ُ پیمانکاری ُ حق فنی و ... تلقی نشده و کاربر بدین وسیله با ثبت نام در سایت بازار روز ایرانیان حق هرگونه حقوق ُ بیمه ُ مالیات و ... را از خود اسقاط می کند.

۶-کاربر موظف است مدارک و اطلاعات لازم در هنگام ورود و ثبت نام به سایت را پس از تایید صحت آن مدارک ارایه دهد . همچنین در دوران بهره برداری در صپرتی که بازار روز ایرانیان از کاربر استدعای ارایه مدارک جدید نماید کاربر موظف است به ارایه مدارک و اطلاعات جدید .بدیهی است در غیر این صورت حق تعلیق و انسداد و قطع همکاری با کاربر بازار روز ایرانیان محفوظ می باشد و بازار روز ایرانیان مسیولیت هر گونه مشکل مالی و حقوقی که به علت تغییر اطلاعات کاربر است را نمی پذیرد.