Snapseed 37

بازار روز ایرانیان

مرکز خرید و فروش محصولات روستایی ایرانیان
بازار روز ایرانیان محلی برای عرضه محصولات، خدمات و توانمندی های روستاییان عزیز ایران است.
خدمات سیگنال
خدمات سیگنال
به طور کلی هدف سیگنال اطلاع رسانی قیمت قیمت روز راجع به محصولات مختلف است. مادر سایت یک مجموعه بزرگ از قیمت ها را برای محصولات مختلف داریم که این قیمت ها هر روز یا هر هفته آپدیت می شوند.
محصولات از روستا به شهر های کوچک و بزرگ با خرید محصولات روستایی از غرفه های کشاورزان و دامداران محترم ایرانی.با ما همراه باشید.
روش های ارسال خریداران محصولات روستاییان با مشورت صاحب بار اقدام به حمل بار خود می نمایند.هزینه ارسال به عهده خریدار است.
پکیج های قیمتی کارشناسان بازار روز ایرانیان با مشاهده و بررسی وضعیت بازار های محصولات روستایی پکیج های متنوعی برای اطلاع شما از قیمت محصولات روستایی آماده کرده اند.کافیست یک پکیج را انتخاب کنید تا همزمان از وضعیت قیمت ها و موجودی محصولات در سراسر ایران آشنا بشین.
خدمات غرفه و آگهی
آگهی محصولات عمده روستایی رو در این قسمت از سایت قرار داره.در اینجا ما فقط کمک میکنیم تا روستائیان و خریداران محترم با محصولات هم آشنا بشن و هیچ ضمانتی در مورد اشخاص و کیفیت محصول نداریم .
در اینجا روستاییان عزیز توسط کارشناسان ما تایید شده اند و تا رضایت خریدار محترم کسب نشود هیچ هزینه به صاحب بار پرداخت نمی شود.ما در غرفه ها کاملا از ابتدای فرایند خرید تا لحظه ارسال محصول کنار شما هستیم.
غرفه
مزایده و مناقصه و پیش خرید
مزایده و مناقصه و پیش خرید
در این قسمت خریداران و فروشندگان مورد تایید تیم بازار روز ایرانیان از فرصت های ویژه شرکت در مزایده و مناقصه و پیش خرید بهره مند می شوند.

نظرات کاربران